Chania

Web tasarım ve internet dünyasında tutku ile bağlıyız.

Hakkımızda

Misyonumuz

Müşterilerimize, etkin bir biçimde kullanabilecekleri hizmetlerimizi kaliteli bir biçimde sunmak. Kesintisiz müşteri desteği ile memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Genç beyinler ile başlanmış bir işi, gelebileceği en üst noktaya çıkartmak. Müşteri memnuniyeti denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olmak başlıca ilkelelerimizdendir.

Hakkımızda

Tasarım Vagonu, Bireysel ve Kurumsal internet hizmetleri sunabilmek amacıyla 2016 yılında Bursa'da faaliyerlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Tasarım Vagonu kurulduğu 2016 senesinden itibaren ağırlıklı olarak internet alanında faaliyetler göstermesinin yanısıra, uzman ekibiyle birlikte istatistiksel çözümler de sunmaktadır. Firmamızın amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında, Web tasarım, Web Yazılım, Logo tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı, Broşür tasarımı, Hazır sistem kurulumu ve İstatistiksel çözümler vardır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.